Ο Δήμος Άργους-Μυκηνών, κατόπιν απόφασης του Δημάρχου Ιωάννη Μαλτέζου, ανακοινώνει την αναστολή λειτουργίας των ΚΔΑΠ, Παιδικών Σταθμών - Βρε...
![](https://blogger.googleusercontent.com/img/b/R29vZ2xl/AVvXsEiHuBKzsE0iv_Xwy6cu__Y8PbFwti8xIsWZu1bxDbTq_9uT6rGfvLKApoSuLs3tOVsnDd-HYjXK__QwRObhO4LcYf58GS1KYm9FivUVi2yCCGb4CyVxDFGi0I2tRF-6LuyP9m9Xmq7hhZ34NVSDZM6SgPCv5d4gmfPNpz-IsOPYAoBwzalBO4C3yr6QnGBG/s16000/%CE%B1%CF%81%CE%B3%CE%BF%CF%82-1.png)
Ο Δήμος Άργους-Μυκηνών, κατόπιν απόφασης του Δημάρχου Ιωάννη Μαλτέζου, ανακοινώνει την αναστολή λειτουργίας των ΚΔΑΠ, Παιδικών Σταθμών - Βρεφονηπιακών Σταθμών εντός των ορίων του Δήμου την Τετάρτη 12 Ιουνίου και Πέμπτη 13 Ιουνίου 2024, λόγω καύσωνα.
Εκ του Γραφείου Δημάρχου
Άργους-Μυκηνών