Πλει-οφ Αργολίδας: Παναργειακός - Τροιζηνιακός 3-0

Ο  Παναργειακός  υποδέχτηκε για την 5η αγωνιστική των πλει-οφ Αργολίδας την ομάδα του Τροιζηνιακού στο ΔΑΚ Άργους. Στο 11ο λεπτό ο  Αιβαλιώτ...

Στο 11ο λεπτό ο  Αιβαλιώτης σημειώνει το 1-0 για τον Παναργειακό, στο 65΄ο Βραζιλιάνος De Sousa  κάνει το 2-0 και στο 68΄ο Καμπιώτης το τελικό 3-0.

Εύκολη νίκη για τον Παναργειακό που έχασε ευκαιρίες ειδικά στο δεύτερο ημίχρονο. Η ομάδα της Τροιζήνας σε κανένα σημείο του παιχνιδιού δεν ανησύχησε τον Κοζιώτη.

Την ερχόμενη Κυριακή ο Παναργειακός αγωνίζεται εντός έδρας με τον Ερμή Κιβερίου στο τελευταίο αγώνα των πλέι οφ όπου θα γίνει και η απονομή του πρωταθλήματος.