FALSE
HIDE_BLOG
latest

Ο Πανναυπλιακός έριξε πεντάρα στον Πανασιναϊκό , χατ-τρικ του Μπιτζή (εικόνες-βίντεο)

Πανναυπλιακός - Ηρακλής: Η ομάδα μας πραγματοποίησε πολύ καλή εμφάνιση και έφυγε νικήτρια από την έδρα του Πανασιναϊκου με σκορ 0-5. Σκορ ...

Σκορ ημιχρόνου 0-2 με δύο γκολ του Τάκη Μπιτζή . Στο δεύτερο ημίχρονο το σκορ γρήγορα ανέβηκε στο 0-3 με γκολ του Τόπαλι . Ο προπονητής της ομάδας μας από εκείνο το σημείο έκανε σταδιακά και τις πέντε αλλαγές που δικαιούται δίνοντας ευκαιρίες για ξεκούραση αλλά και για συμμετοχή στους παίκτες που είχε στην διάθεσή του .
Με δύο γκολ των Μπιτζή και Χρήστου Φλεβάρη διαμορφώθηκε το τελικό 0-5 .