Ισοπαλία 1-1 ο Παναργειακός με τον Φοίνικα Επιδαύρου (εικόνες)

Ισόπαλο 1-1 έληξε το ματς μεταξύ του Παναργεικού και του Φοίνικα Επιδαύρου στο ΔΑΚ Άργους. Τα γκόλ ο  Καμπεράι στο 72ο λεπτό με πλασέ μέσ...

Ισόπαλο 1-1 έληξε το ματς μεταξύ του Παναργεικού και του Φοίνικα Επιδαύρου στο ΔΑΚ Άργους.

Τα γκόλ ο  Καμπεράι στο 72ο λεπτό με πλασέ μέσα από ασίστ του Πατσιαβούρα για τον Παναργειακό και ο Χρήστος Κάπλατζης με προβολή μέσα από την μικρή περιοχή στο 84ο λεπτό για το Φοίνικα.

Ο Παναργειακός πριν ανοίξει το σκορ είχε δύο μεγάλες ευκαιρίες με τετ α τετ του Τσιώλη, πλάσαρε αλλά η μπάλα πήγε άουτ και κεφαλιά του Καμπεράι που απέκρουσε ο τερματοφύλακας της Επιδαύρου. Ο Φοίνικας είχε από την πλευρά του είχε ευκαιρίες με τον Κάπλατζη σε απευθείας εκτέλεση φάουλ, που απέκρουσε ο Παππάς και μια ακόμα με κεφαλιά του Μπιτζή.