Ισοπαλία για τον Παναργειακό 1-1 με τη Μύκονο (εικόνες)

Τελικό σκορ Παναργειακός -Α.Ο Μύκονος 1-1 με τα γκολ των Χαλκιαδάκη και Ζγκουρι. Ένα αποτέλεσμα που διαμορφώθηκε στο 76ο λεπτό με την μον...

Τελικό σκορ Παναργειακός -Α.Ο Μύκονος 1-1 με τα γκολ των Χαλκιαδάκη και Ζγκουρι. Ένα αποτέλεσμα που διαμορφώθηκε στο 76ο λεπτό με την μοναδική ευκαιρία που δημιούργησε σε όλο το παιχνίδι η ομάδα της Μυκόνου, αφού εκμεταλλεύτηκε την αδράνεια στην άμυνα του Παναργειακού και με διαγώνιο σουτ ο Σγκουρι έκανε το 1-1. Ο Παναργειακός προηγήθηκε νωρίς στο 1ο λεπτό με τον Χαλκιαδάκη. Η διαιτησία του κ. Καυκά ελέγχεται για τη φάση του 86ου λεπτού και το μαρκάρισμα πάνω στον Cani.
Την επόμενη αγωνιστική ο Παναργειακός αγωνίζεται εκτός έδρας το Σάββατο στο Διαβολίτσι.