Σπουδαία νίκη για την Ένωση Ερμιονίδας 2-1 εκτός έδρας τον ΑΠΣ Πάτραι (εικόνες)

Σπουδαία νίκη για την ομάδα μας με σκορ 2-1 εκτός έδρας απέναντι στον ΑΠΣ Πάτραι Στο πρώτο ημίχρονο ο σύλλογός μας κυριάρχησε. Σκόραραν οι...

Σπουδαία νίκη για την ομάδα μας με σκορ 2-1 εκτός έδρας απέναντι στον ΑΠΣ Πάτραι
Στο πρώτο ημίχρονο ο σύλλογός μας κυριάρχησε. Σκόραραν οι Τσόφλιος με κεφαλιά στο 2', στο πρώτο δοκάρι, μετά από εκτέλεση κόρνερ του Τρέσα και ο Κοτσοβός με πλασέ στο 27', ενώ προηγήθηκε πολύ όμορφη ενέργεια και πάσα του Κάλα
Στο δεύτερο μέρος η γηπεδούχος ισορρόπησε τον αγώνα, λόγω και των αλλαγών, πίεσε, πάτησε περιοχή και μείωσε στο 79' με αυτογκόλ, μετά από σύγχυση μέσα στην περιοχή Στο ίδιο διάστημα η ΑΕ Ερμιονίδας θα μπορούσε να είχε σκοράρει, εάν οι παίκτες μας είχαν καθαρό μυαλό στην τελική προσπάθεια.