ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ: Νίκη επί του Ποσειδώνα Διδύμων με 2-0 για το Πρωτάθλημα της Α1 κατηγορίας της Αργολίδος

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ---- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-0  Χρειάσθηκε ένα πολύ καλό δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας για να κάνει το απόλυτο στις 5 πρ...

ΠΑΝΝΑΥΠΛΙΑΚΟΣ - ΗΡΑΚΛΗΣ ---- ΠΟΣΕΙΔΩΝ ΔΙΔΥΜΩΝ 2-0

Χρειάσθηκε ένα πολύ καλό δεύτερο ημίχρονο η ομάδα μας για να κάνει το απόλυτο στις 5 πρώτες αγωνιστικές και να φιγουράρει στην πρώτη θέση της βαθμολογίας της Α1 κατηγορίας της Αργολίδος . Το πρώτο γκολ πέτυχε  στο 70 με πέναλτι , μετά από ανατροπή του Κλωντι Μπελπμα , ο Αντρέας Παπαϊωάννου. Ένα πολύ όμορφο γκολ πέτυχε 8 λεπτά αργότερα ο Γρηγόρης Ταραντιλης  και σφράγισε έτσι την πολύ  καλή του απόδοση . Επόμενο παιχνίδι εκτός με τον Αστέρα Δρεπανιακό...