Καλές εντυπώσεις άφησαν Κεραυνός Ιρίων και Ηρακλής Καρυάς στο φιλικό της Τρίτης στο γήπεδο του Δρεπάνου -Επικράτησαν οι φιλοξενούμενοι με 4-2

Χρήσιμο αποδείχθηκε το χθεσινό φιλικό ανάμεσαστον Κεραυνό Ιρίων και τον Ηρακλή Καρυάς στο γήπεδο του Δρεπάνου. Οι δύο προπονητές Γ. Δρούζας...

Χρήσιμο αποδείχθηκε το χθεσινό φιλικό ανάμεσαστον Κεραυνό Ιρίων και τον Ηρακλή Καρυάς στο γήπεδο του Δρεπάνου. Οι δύο προπονητές Γ. Δρούζας και Α. Κατσάς είδαν τους ποδοσφαιριστές τους να αποδίδουν αρκετά καλά, σε μια περίοδο που η προετοιμασία κορυφώνεται και η κούραση είναι ολοφάνερη, δείχνοντας πολλά θετικά σημεία.

Το πρώτο ημίχρονο ήταν ισορροπημένο και οι δύο ομάδες ήταν ισόπαλες στο σκορ με 1-1. Ο Ηρακλής προηγήθηκε καιο Κεραυνός ισοφάρισε.

Στο δεύτερο ημίχρονο ο ρυθμός έπεσε, οι αλλαγές ήταν πολλές και έτσι διαμορφώθηκε το τλικό 2-4 υπέρ των φιλοξενούμενων.