FALSE
HIDE_BLOG
latest

Νίκη του Παναργειακού με 4 -1 τον Πανγυθεατικό (εικόνες - βίντεο)

Παναργειακός- Πανγυθεατικός 4-1 / 10η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής. Χατ τρικ ο Καμπεράι εύκολη νίκη ο Παναργειακός το Γύθειο με...

Παναργειακός- Πανγυθεατικός 4-1 / 10η αγωνιστική του 4ου ομίλου της Γ Εθνικής.

Χατ τρικ ο Καμπεράι εύκολη νίκη ο Παναργειακός το Γύθειο με 4-1.
Τελικό σκορ Παναργειακός- Πανγυθεατικός 4-1, το Γύθειο μειωσε το σκορ στο 90 λεπτό. Ήταν μία εύκολη νίκη, όλη η ομάδα βρέθηκε σε πολύ καλή μέρα,αλλά ξεχώρισε το χατ τρικ του Καμπεράι, το άλλο σημείωσε ο επίσης διακριθείς Τσιώλης. Μία νίκη που για πρώτη φορά στο φετινό πρωτάθλημα φέρνει τον Παναργειακό εκτός ζώνης υποβιβασμού. Στο σημερινό παιχνίδι η διαφορά των δύο ομάδων ήταν εμφανής με τον Παναργειακό από το πρώτο λεπτό να μπαίνει δυνατά στο παιχνίδι και να δημιουργεί προϋποθέσεις για γκολ.
Άλλη μια νίκη ψυχολογίας, η δεύτερη συνεχόμενη για την ομάδα του Γιώργου Βαζάκα, ο οποίος πιστώνεται αυτή την αλλαγή στην ομάδα.
Την επόμενη εβδομάδα ο Παναργειακός αγωνίζεται εντός έδρας με αντίπαλο την Μύκονο η οποία βρίσκεται στη δεύτερη θέση
Στα άσχημα ο τραυματισμός, υπέστη διάστρεμμα ο νεοαποκτηθεις Kocev, ο οποίος και αντικατασταθηκε.