Πανναυπλιακός - Πανασιναϊκός 1-0

Με σκορ 1-0 η ομάδα μας επιβλήθηκε της πολύ καλής ομάδας του Πανασιναϊκού στο γήπεδο του Παναριτίου. Το γκολ πέτυχε ο Παπαϊωάννου στο 78 λ...

Το γκολ πέτυχε ο Παπαϊωάννου στο 78 λεπτό. Μετά από ένα ανούσιο πρώτο ημίχρονο με χαρακτηριστικό την χαμένη ευκαιρία του Παπαϊωάννου σε κενή εστία , το δεύτερο είχε μια διαφορετική εικόνα .
Αποτέλεσμα ήταν η πίεση στην αντίπαλη εστία η δημιουργία ευκαιριών και η επίτευξη του τέρματος και η προσθήκη ακόμη τριών βαθμών .
Επόμενη αγωνιστική υποχρέωση την Τετάρτη στο γήπεδο του Τολού στις 16.00 όπου στον πρώτο ημιτελικό κυπέλλου θα αντιμετωπίσουμε την ομάδα της Ερμιονίδας . Συνεχίζουμε...