HIDE_BLOG
latest

Νίκη εκτός έδρας του Μυκηναϊκού 2-1 την Αναγέννηση Αγίου Αδριανού (φωτο-βίντεο)

Α. Ο. Μυκηναϊκός:  Παρά την υποτονική της απόδοση η ομάδα μας ομάδα μας κατάφερε να φύγει νικήτρια το πρωί της Κυριακής (20/11/2022) από...

Α. Ο. Μυκηναϊκός:  Παρά την υποτονική της απόδοση η ομάδα μας ομάδα μας κατάφερε να φύγει νικήτρια το πρωί της Κυριακής (20/11/2022) από την δύσκολη έδρα της Αναγέννησης Αγίου Αδριανού με σκορ 1-2.

Ο Τάσος Λάπατας σημείωσε από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο (25' και 56'), οι γηπεδούχοι μείωσαν στο 75' με τον Νεονάκη, αλλά παρά την πίεση που άσκησαν στα τελευταία λεπτά, δεν κατάφεραν κάτι περισσότερο.

Η σύνθεση του Μυκηναϊκού: Νικολίτσας, Καπετάνος, Τζαφεράι, Κατσαρός, Αγγέλαινας Μ., Λάπατας Χ. (86' Κωτσιόπουλος), Παπαδόπουλος Ι. (71' Νικολάου), Χριστόπουλος, Λάπατας Αν., Γκολέμης (67' Σκαρπέντζος).

Την ερχόμενη Κυριακή (27/11/2022) ο Μυκηναϊκός  θα υποδεχτεί στο γήπεδο των Φιχτίων τον Νέο Ο.Φ. Ηλιοκάστρου (ώρα έναρξης 15:00).