Μεγάλη νίκη για τον Παναργειακό 1-0 τον Ιάλυσο (εικόνες)

Παναργειακός- Ιάλυσος 1-0 με το γκολ του Γιάννη Τσιώλη στο 88ο λεπτό.   Μεγάλη βαθμολογικής σημασίας νίκη για τον Παναργειακό, που αγωνίσ...

Παναργειακός- Ιάλυσος 1-0 με το γκολ του Γιάννη Τσιώλη στο 88ο λεπτό.
 Μεγάλη βαθμολογικής σημασίας νίκη για τον Παναργειακό, που αγωνίστηκε με 10 παίκτες από το 60ο λεπτό μετά την αποβολή του Μαρίνη με δεύτερη κίτρινη κάρτα.
 Μετά την αποβολή ο Παναργειακός αν και με 10 παίκτες,έβγαλε ψυχή δημιούργησε τρεις ευκαιρίες για γκολ και ήρθε το 88ο λεπτό με το σουτ του Τσιώλη να πάρει το χρυσό τρίποντο. Η ομάδα του Ιάλυσου από την πλευρά της δημιούργησε δύο ευκαιρίες με κεφαλιά του Κονέ και σουτ του ιδίου, τα οποία έβγαλε ο Παππάς.
Την ερχόμενη εβδομάδα ο Παναργειακός αγωνίζεται το Σάββατο εντός έδρας με την Ερμιόνη,η οποία ηττήθηκε στην έδρα της από την Μύκονο με 1-2.
Η σημερινή νίκη είναι αφιερωμένη στις οικογένειες των θυμάτων των Τεμπών.